Tapety na pulpit komputera

Ostatnie projekty wnętrz

projekty wnętrz - Dom w Konstancinie
średnia: -
projekty wnętrz - Loft  Q
średnia: 5
projekty wnętrz - Apartament Kabaty
średnia: -
projekty wnętrz - Willa Konstancin
średnia: 4

Najwyżej oceniane projekty wnętrz

projekty wnętrz - Loft  Q
średnia: 5
projekty wnętrz - Willa Konstancin
średnia: 4
projekty wnętrz - Apartament Kabaty
średnia: -
projekty wnętrz - Dom w Konstancinie
średnia: -

GR8 Interior Design

architekt wnętrz - gr8design

Firma GR8 INTERIOR DESIGN realizuje indywidualne projekty wnętrz w Warszawie i okolicach, jak również daje możliwość zamawiania projektów przez Internet. GR8 INTERIOR DESIGN przywiązuje szczególną uwagę do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz zgodnie z zasadami ergonomii. Każdy nasz projekt jest inny, bo każdy klient ma inną wizję swojego mieszkania.

W rezultacie nasze projekty to wiele godzin ciężkiej pracy, w efekcie, której powstają wyjątkowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających osób, które cenią sobie komfort życia. Lekkość stylu i wyczucie kolorów sprawiają, że projekty GR8 INTERIOR DESIGN są nieprzeciętne, ponadczasowe i oryginalne. Nasze projekty charakteryzują się pełną elegancją z odrobiną szaleństwa i ekstrawagancji przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza. Zawierają pierwiastek najnowocześniejszych wnętrz jak również elementy historii zapożyczone z najpiękniejszych europejskich rezydencji. Nasz ulubiony styl to francuska lekkość, skandynawska naturalność, angielska elegancja a także klimaty nowojorskich loftów. Bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje każdego klienta od początku do końca realizacji projektu, dopasowując użyte materiały do jego zasobów finansowych.

Firma GR8 Interior Design powstała dzięki środkom z Unii Europejskiej, która wspiera innowacyjne pomysły. Instytucje przyznające środki finansowe zaufały nam, uznając, iż nasze kreatywne projekty przyczynią się do polepszenia jakości i komfortu życia Polaków. Nasze studio starannie wypełnia tę misję tak byśmy mogli żyć w harmonijnych, pięknych, eleganckich i w pełni funkcjonalnych wnętrzach.Każde wnętrze jest dla nas wyzwaniem, niezależnie od metrażu !

Linki sponsorowane

StatystykiKomentarze / opinie:

Treść:

Wprowadź kod z obrazka: (odśwież)

Nie ma jeszcze komentarzy.