Tapety na pulpit komputera

Ostatnie projekty wnętrz

projekty wnętrz - white
średnia: 5

Najwyżej oceniane projekty wnętrz

projekty wnętrz - white
średnia: 5

fhgallery8 - projektant, architekt wnętrz

Nazywam się Rafał Szymański, jestem architektem.

Projektowaniem architektonicznym zajmuję się od 1996 roku. Doświadczenie zdobywałem pracując w wielu renomowanych biurach architektonicznych, a od 2004 roku prowadzę własną firmę.
Jako architekt, podejmuję działania związane z projektowaniem architektonicznym, aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli.
Uczestniczę w całym procesie inwestycyjnym;
- od koncepcji i analizy,
- przez projekt budowlany i uzyskanie pozwolenia na budowę,
- na projektach wykonawczych i samym wykonawstwie kończąc.

Od 2010 roku, prowadzę w Krakowie, autorską Galerię wnętrz [b]For Home Gallery[/b], gdzie prezentuję wybrane modele mebli, zaprojektowane przez siebie oraz swoich współpracowników. Wyjątkowe dodatki do wnętrz, fotografie oraz grafiki, są uzupełnieniem do naszych projektów. Współpracuję z wieloma artystami, projektantami i designerami.

Jako Galeria wnętrz, oferuję usługi kompleksowe od koncepcji, projektu , przez dobór, prezentację i zakupy materiałów wykończeniowych dla klienta, po realizację przez naszą firmę wykonawczą.

Zapraszam do współpracy.

Linki sponsorowane

StatystykiKomentarze / opinie:

Treść:

Wprowadź kod z obrazka: (odśwież)

projekty wnętrz
Od: gość Data: 2013-02-08 06:40:58
Jak patrzę na tego beagle słodko i spioojnke siedzącego przed witryną (pierwsze zdjęcie) - to zżera mnie zazdrość... Bo mf3j już dawno by nawiał, nigdy nie jest taki spokojny :-) zobacz »